Kontakt do WADi.pl
Nowości na temat przesyłek DHL Bielsko-BiałaJak do nas dojechać? DHL Bielsko-Biała WADiDane kontaktowe DHL Bielsko-Biała WADiKalkulator ceny przesyłki DHL Bielsko-Biała WADiPromocyjna cena przesyłki DHL Bielsko-Biała WADiŚledzenie przesyłki DHL. Informacja na temat przesyłki DHL Bielsko-BiałaPrzekieruj swoją przesyłkę DHL do Bielsko-BiałaZapoznaj się z naszą ofertą DHLCeny przesyłek i paczek DHL Bielsko-BiałaInne ciekawe sprawy dotyczące Przesyłek DHL Bielsko-BiałaO nas - Punkt nadawania przesyłek DHL Bielsko-BiałaInformacja na temat współpracy z DHL Bielsko-Biała Najczęściej zadawane pytania o przesyłki DHL - WADi Bielsko-Biała

Witamy na stronie DHL.wadi.pl

Punkt nadawania: Przesyłka DHL, List DHL, Paczka DHL - WADi Bielsko-Biała

Poniedziałek - Piątek: 9:00~18:00, ul. Kowalska 61, 43-300 Bielsko-Biała.

Nie podajemy numeru telefonu do Kuriera DHL...
Uprzejmie informujemy, że nasz Punkt nadawania przesyłek DHL - WADi Bielsko-Biała nie przewiduje podawania, udostępniania, przekazywania numerów telefonicznych do Kurierów DHL!

DHL Bielsko-BiałaZapraszamy do współpracy fimy, biura, nadawanie przesyłek DHL w WADi Bielsko-Biała jest naprawdę łatwe.
Jeśli macie Państwo potrzebę nadawania przesyłek, paczek czy też dokumentów zapraszamy do współpracowania z nami.
Nie musisz mieć umowy, limitów, zobowiązań, aby nadawać przesyłki po Polsce i zagranicę w DOBREJ CENIE! ;-)
Wystarczy zacząć z nami działać wspólnie.
Opisz nam swój problem, podaj jakiego typu przesyłki chcesz nadawać, ustalimy wspólne warunki i zapraszamy do nadawania i odbieranie paczek i przesyłek.
Prawda, że to proste?


Umowa i formy współpracy z naszym punktem nadawania przesyłek DHL - WADi Bielsko-Biała
Nasz punkt nadawania przesyłek DHL - WADi Bielsko-Biała, ma możliwość bardzo ciekawej współpracy, zarówno z firmami jak i osobami prywatnymi. Firmy mają dodatkowo możliwość zlecania nadawania i odbierania przesyłek DHL od Osoby/firmy X do Osoby firmy Y. Zlecenia takie można dokonywać telefonicznie bądź e-mailowo, po zawarciu z nami prostej umowy dotyczącej opłat za zlecane i zamawiane przesyłki DHL

Co zyskujesz jako klient naszego punktu nadawania przesyłek DHL - WADi Bielsko-Biała?
Przede wszystkim wygodę, gdyż cały proces zamówienia jest już po naszej stronie. Kolejną wygodną sprawą jest to, że klient otrzymuje od nas wygenerowany już List Przewozowy DHL, jedynie: Drukuje i... oczekuje Kuriera DHL. Sprawa najważniejsza cena i koszt, tu są cztery rozwiązania:
1. Za przesyłkę DHL, przelewem płaci Nadawca - otrzymuje korzystny rabat :-) czyli jest taniej! płatność dokonywana jest bezpośrednio na nasze konto, na podstawie faktury (Tylko Firmy)
2. Za przesyłkę DHL, przelewem płaci Odbiorca otrzymuje korzystny rabat :-) czyli też jest taniej! płatność dokonywana jest bezpośrednio na nasze konto, na podstawie faktury (Tylko Firmy)
3. Za przesyłkę DHL płaci Odbiorca Przesyłki DHL - klient ma cenę 100%, płatność dokonywana jest kurierowi DHL gotówką, (Osoby indywidualne i Firmy)
4. Za przesyłkę DHL płaci Nadawca Przesyłki DHL - klient ma cenę 100%, płatność dokonywana jest kurierowi DHL gotówką, (Osoby indywidualne i Firmy)

Kto może korzystać z form współpracy z naszym punktem nadawania przesyłek DHL - WADi Bielsko-Biała?
Warianty: 1, 2, przeznaczone są tylko i wyłącznie dla firm z nami współpracującymi, do których mamy zaufanie biznesowe lub dla nowych firm jednak po otrzymaniu przez nas przedpłaty za przesyłkę na nasze konto bankowe.
Natomiast z wariantów: 3 i 4, może korzystać praktycznie każdy, kto posiada: Komputer + Drukarkę i E-mail lub inny komunikator.

Biura i firmy z nami współpracujące, mają sprawdzonego dostawcę, dobre ceny oraz zaufanie i terminowość. Jeśli nadajesz paczkę 1 na miesiąc ok :-) Jeśli częściej np. raz w tygodniu też dobrze. Masz i tak zapewnioną korzystną cenę w przeciwieństwie do jednorazowego samodzielnego nadawania paczki. Jeśli Twoi klienci też chcą nadawać do Ciebie, paczki bardzo proszę :-) I wszystko bez zobowiązań, czy wymaganych limitów... prosto i łatwo. A realne zysk? Twój czas! Cena za każda przesyłkę o wiele niższa niż standardowa cena, czyli realnie oszczędzasz. :-) Przesyłki można nadawać w naszym punkcie nadawania przesyłek DHL - WADi Bielsko-Biała, ale też w każdym miejscu w Polsce i zagranicą.
Umożliwiamy też odbiór przesyłek w naszym punkcie przesyłek DHL - WADi Bielsko-Biała, czyli przesyłka może iść do Twojej firmy lub do naszego punktu nadawania przesyłek DHL - WADi Bielsko-Biała.

Z naszym punktem nadawania przesyłek DHL - WADi Bielsko-Biała, możesz współpracować okazjonalnie, wysyłając Koperty do 1 kg oraz paczki do 50 kg.
Możesz też nadawać i odbierać przesyłki po terenie Polski i przesyłki zagraniczne na cały świat.

Jeśli swobodna forma współpracy Ci odpowiada, może i Twoi klienci docenią fakt, że mogą nadawać za Twoim pośrednictwem przesyłki w sprawdzonej firmie!
Przesyłki mogą być opłacane raz w tygodniu, raz w miesiącu - wtedy podpisujemy formalną umowę.

Co ważne, wszystkie przesyłki DHL - WADi Bielsko-Biała są ubezpieczone, a cenne przesyłki możesz dodatkowo ubezpieczyć do nawet kwoty: 50.000 PLN.

Koperty DHL - WADi Bielsko-Biała, nie mogą być nie cięższe niż 1 kg i mieć maksymalne wymiary: 27,5 cm x 35 cm x 3 cm [275 mm x 350 mm x 30 mm]
Paczki DHL, które nadajesz w WADi Bielsko-Biała, powinny mieć rozmiar max: 60 cm x 60 cm x 120 cm oraz wagę do 31,5 kg.

W WADi Bielsko-Biała istnieje też możliwość dostawy przesyłek DHL do konkretnej godziny: 9:00, 12:00 lub w Sobotę, jest to dostępne tylko w wybranych miastach, przeważnie większych miastach.
Nowością są przesyłki DHL odbierane w godzinach: 18:00 - 22:00 wygodnie po pracy, jest to usługa za dodatkową dopłatą.
Plik PDF do pobrania: DHL.wadi.pl - Współpraca.

Zapraszamy do nadawania przesyłek i paczek w Punkcie nadawania przesyłek DHL - WADi Bielsko-Biała.

Jeśli masz pytania dotyczące współpracy?
Napisz do nas lub zadzwoń:
DHL Bielsko-Biała 797-477-910 / Fax: 33-822-33-36
 E-mail: DHL@wadi.pl
Skype: Arturo.wadi

DHL.wadi.pl DOSTAWA NEXT DAYDHL.wadi.pl DOSTAWA DO 9:00DHL.wadi.pl DOSTAWA DO 12:00DHL.wadi.pl SOBOTADHL.wadi.pl NIESTANDARDDHL.wadi.pl GÓRADHL.wadi.pl OSTROŻNIE


statystyka WADi ©