Kontakt do WADi.pl
Nowości na temat przesyłek DHL Bielsko-BiałaJak do nas dojechać? DHL Bielsko-Biała WADiDane kontaktowe DHL Bielsko-Biała WADiKalkulator ceny przesyłki DHL Bielsko-Biała WADiPromocyjna cena przesyłki DHL Bielsko-Biała WADiŚledzenie przesyłki DHL. Informacja na temat przesyłki DHL Bielsko-BiałaPrzekieruj swoją przesyłkę DHL do Bielsko-BiałaZapoznaj się z naszą ofertą DHLCeny przesyłek i paczek DHL Bielsko-BiałaInne ciekawe sprawy dotyczące Przesyłek DHL Bielsko-BiałaO nas - Punkt nadawania przesyłek DHL Bielsko-BiałaInformacja na temat współpracy z DHL Bielsko-Biała Najczęściej zadawane pytania o przesyłki DHL - WADi Bielsko-Biała

Witamy na stronie DHL.wadi.pl

Punkt nadawania: Przesyłka DHL, List DHL, Paczka DHL - WADi Bielsko-Biała

Poniedziałek - Piątek: 9:00~18:00, ul. Kowalska 61, 43-300 Bielsko-Biała.

Nie podajemy numeru telefonu do Kuriera DHL...
Uprzejmie informujemy, że nasz Punkt nadawania przesyłek DHL - WADi Bielsko-Biała nie przewiduje podawania, udostępniania, przekazywania numerów telefonicznych do Kurierów DHL!

DHL Certyfikat WADi Bielsko-BiałaO firmie
Naszą pasją jest transport, od 2006 roku zajmujemy się transportem ludzi. Jednak tam gdzie podróżują turyści z czasem, występuje potrzeba transportu towarów, dokumentów, kontraktów, umów, paczek i przesyłek różnego typu...
Z firmami kurierskimi współpracujemy od samego początku, a DHL był pierwszą i zawsze niezawodną w tym zakresie firmą. Sama współpraca z firmą DHL układa się akurat najlepiej od wielu lat. Często nasi klienci-turyści prosili i pytali o różnego rodzaju możliwości przesłania: dokumentów, przesyłek czy też paczek do naszego biura, szczególnie Biura Centralnego WADi.
Na podstawie naszych doświadczeń rozszerzyliśmy zatem usługi o Punkt Nadawania Przesyłek "DHL - WADi Bielsko-Biała". Jest to odpowiedź na potrzebę realną na naszym rynku, jak również coraz częstszych podróży polaków, większych zakupów przez internet i globalizacji wielu biznesów.

Nasza Misja
Naszą misją jest stworzenie sieci Punktów Nadawania Przesyłek WADi, opartych na naszych Biurach Podróży WADi "NA Wschód", zarówno w Polsce jak i zagranicą. Gdzie każdy klient w sposób łatwy, prosty, wygodny i przyjemny, nada swoją przesyłkę DHL w sensownej cenie. Mając jednocześnie gwarancję dobrej jakości i rzetelności dostawy, a to wszystko w przystępnej "normalnej" cenie. Cenie dostępnej dla każdego, jeśli wymaga tego Twoja sytuacja czy też Twój biznes, który prowadzisz. Transport przesyłek chcemy opierać właśnie na firmie DHL, gdyż jest to jedna z najlepszych na polskim rynku firm kurierskich z tak zwanej "górnej półki" a sam DHL jest firmą o międzynarodowym zasięgu.

Historia
Historia zaczyna się około roku 2006, kiedy to poszukując partnera w postaci firmy kurierskiej zaczęliśmy nadawać, wysyłać i odbierać coraz to większe ilości przesyłek. Przypadkowo trafiliśmy też na DHL jednak była to firma jeszcze mało znana w naszym kraju, a ceny były... wysokie. Następnie testowaliśmy wiele firm w tym i znane: Przesyłki konduktorskie: PKP, Poczta Polska, EMS, Pocztex, GLS, 7-ka, TNT, UPS. Wszytkie te firmy, mówiąc krótko nie sprawdziły się nam z różnych powodów. Zatem postawiliśmy na jakość i światowy zasięg, powróciliśmy do naszego starego, sprawdzonego partnera DHL-a. Tu nigdy nie było problemów czy opóźnień, ceny z czasem też zaczęły nas bardzo miło zaskakiwać :-) Bardzo często z kurierami DHL, którzy zaczęli nas obsługującymi mamy naprawdę super dobre stosunki i relacje, co jest ważne podczas spraw nietypowych, "alarmowych" czy... nieprzewidzianych wypadków. Również z opiekunami handlowymi mamy miłe i sympatyczne relacje, co powoduje że wielu o nowościach, zmianach czy nowych usługach, wiemy jako jedni z pierwszych w Polsce. Tak współpracujemy już z DHL kilka lat, a teraz otwieramy dla Was czyli naszych klientów: Punkt Nadawania Przesyłek DHL - WADi Bielsko-Biała. I kolejne punkty tego typu, systematycznie będziemy otwierać w kolejnych miastach w naszych Biurach Podróży WADi.

Realizacje
Realizowaliśmy już naprawdę wiele nietypowych dostaw paczek DHL i przesyłek DHL z Bielska-Białej i nie tylko. Zarówno w kraju na terenie Polski jak i zagranicę po Europie i po świecie na inne kontynenty. Nadawaliśmy paczki do Afryki, Ameryki Północnej, Azji, często były to niesamowicie ważne dla naszych klientów rzeczy i sprawy. Wszystkie przesyłki DHL musiały być wysłane szybko i sprawnie: kontrakt który musiał być "na już" w Kanadzie, książki których zapomniała studentka na egzamin w Afryce, paszporty do Konsulatu w Berlinie, urządzenia gastronomiczne do serwisu, dokumenty do Kazachstanu, kilka kartek umowy do Rosji, tablice rejestracyjne do Monachium, zwrot uszkodzonej elektroniki do Chin, telefon komórkowy z Istambułu do Polski... i wszystkie przesyłki były dla nas ważne. Zawsze przesyłka DHL okazała się najlepszym rozwiązaniem w danej sytuacji dla naszego klienta. I to właśnie to bardzo sobie cenimy.

O firmie DHL w liczbach
Jeśli to wszystko nie przekonało Cię do DHL, to podajemy trochę liczb dotyczących samej firmy DHL i jej funkcjonowania zarówno w Polsce jak i na świecie:
- DHL posiada 250 samolotów i ponad 500 obsługiwanych lotnisk,
- 31.000 pojazdów to flota samochodowa DHL,
- 4.100 biur DHL, hubów i terminali,
- 34.000 punktów obsługi klientów DHL,
- 3 największe centra przeładunkowe należą właśnie do DHL,
- 1 Globalne Centrum Kontroli Jakości DHL i 44 centra DHL w poszczególnych regionach świata
- Dla DHL pracuje obecnie 100.000 pracowników i kurierów, tylko w samej Polsce to około 5.000 osób,
- DHL obsługuje obecnie 220 krajów na świecie


Zatem zapraszamy do naszego Punktu nadawania przesyłek DHL - WADi Bielsko-Biała i do innych naszych punktów w Polsce i zagranicą.

Przesyłka DHL - WADi Bielsko-BiałaPrzesyłka DHL - WADi Bielsko-BiałaPrzesyłka DHL - WADi Bielsko-BiałaPrzesyłka DHL - WADi Bielsko-Biała

DHL.wadi.pl DOSTAWA NEXT DAYDHL.wadi.pl DOSTAWA DO 9:00DHL.wadi.pl DOSTAWA DO 12:00DHL.wadi.pl SOBOTADHL.wadi.pl NIESTANDARDDHL.wadi.pl GÓRADHL.wadi.pl OSTROŻNIE


statystyka WADi ©