Kontakt do WADi.pl
Nowości na temat przesyłek DHL Bielsko-BiałaJak do nas dojechać? DHL Bielsko-Biała WADiDane kontaktowe DHL Bielsko-Biała WADiKalkulator ceny przesyłki DHL Bielsko-Biała WADiPromocyjna cena przesyłki DHL Bielsko-Biała WADiŚledzenie przesyłki DHL. Informacja na temat przesyłki DHL Bielsko-BiałaPrzekieruj swoją przesyłkę DHL do Bielsko-BiałaZapoznaj się z naszą ofertą DHLCeny przesyłek i paczek DHL Bielsko-BiałaInne ciekawe sprawy dotyczące Przesyłek DHL Bielsko-BiałaO nas - Punkt nadawania przesyłek DHL Bielsko-BiałaInformacja na temat współpracy z DHL Bielsko-Biała Najczęściej zadawane pytania o przesyłki DHL - WADi Bielsko-Biała

Добро пожаловать на DHL.wadi.pl

Пункт отправки: Груз DHL, Посылка DHL, Документы DHL - WADi Bielsko-Biała.

Понедельник - Пятница: 9:00~18:00, ul. Kowalska 61, 43-300 Bielsko-Biała (ул. Ковальска 61, 43-300 Бельско - Бяла, Польша).

Не сообщаем телефонные номера курьеров DHL...
Информируем, что наш Пункт отправки грузов DHL - WADi Bielsko-Biała (ВАДи Бельско - Бяла) не сообщает, а так же не переключает непосредственно к курьеру DHL!

DHL Bielsko-BiałaNasz punkt nadawania przesyłek DHL - WADi Bielsko-Biała jest do Twojej dyspozycji.
Jeśli chcesz nadać przesyłkę? ewentualnie odebrać przesyłkę w naszym Punkcie Nadawania Przesyłek DHL - WADi Bielsko-Biała? to dobrze trafiłeś.
Wystarczy zadzwonić:
Nasz telefon to: 797 477 910
Punkt nadawania przesyłek DHL - WADi Bielsko-Biała telefon komórkowy: 797 477 910


Zapewniamy dobre ceny przesyłek, gwarantujemy rzetelną dostawę, a wszystko to sprawnie i miło. Nadając u nas przesyłkę w Punkcie Nadawania Przesyłek DHL - WADi Bielsko-Biała masz jakość za rozsądną cenę :-)

Poszukujemy osób do Współpracy
Poszukujemy do współpracy osób, które prowadzą już własną działalność gospodarczą i posiadają niewielki punkt sprzedaży w następujących miastach i województwach:

- Województwo Mazowieckie:
* 00-001 Warszawa (śląskie),

- Województwo Dolnośląskie:
* 51-416 Wrocław (dolnośląskie),

- Województwo Wielkopolskie:
* 60-967 Poznań (wielkopolskie),

- Województwo Podkarpackie:
* 35-085 Rzeszów (podkarpackie),

- Województwo Kujawsko-Pomorskie:
* 85-461 Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie),
* 87-100 Toruń (kujawsko-pomorskie),

- Województwo Pomorskie:
* 80-761 Gdańsk (pomorskie),
* 81-222 Gdynia (pomorskie),
* 81-704 Sopot (pomorskie),

- Województwo Podlaskie:
* 15-102 Białystok (podlaskie),
* 16-020 Czarna Białostocka (podlaskie),
* 16-100 Sokółka (podlaskie),
* 16-123 Kuźnica (Kuźnica Białostocka) (podlaskie),

- Województwo Małopolskie:
* 31-403 Kraków (małopolskie),
* 34-120 Andrychów (małopolskie),
* 32-500 Chrzanów (małopolskie),
* 32-650 Kęty (małopolskie),
* 32-600 Oświęcim (małopolskie),
* 34-100 Wadowice (małopolskie),

- Województwo Śląskie:
* 40-203 Katowice (śląskie),
* 43-400 Cieszyn (śląskie),
* 42-700 Częstochowa (śląskie),
* 43-600 Jaworzno (śląskie),
* 43-200 Pszczyna (śląskie),
* 43-430 Skoczów (śląskie),
* 43-100 Tychy (śląskie),
* 34-400 Żywiec (śląskie),

Kontakt w tej sprawie: E-mail: E-mail: DHL@wadi.pl Telefon: 797-477-910 Temat rozmowy: Współpraca Punkt DHL.wadi.pl

Nie podajemy numeru telefonu do Kuriera DHL...
Uprzejmie informujemy, że nasz Punkt nadawania przesyłek DHL - WADi Bielsko-Biała nie przewiduje podawania, udostępniania, przekazywania numerów telefonicznych do Kurierów DHL!
W przypadku nieobecności odbiorcy przesyłki DHL, Kurier DHL może się z Państwem kontaktować telefonicznie (lecz nie jest to jego obowiązkiem), Kurier DHL zostawia również druk Awizo. Na druku Awizo jest zawsze bardzo dokładna informacja gdzie i w jaki sposób należy odebrać swoją przesyłkę jeśli nie było odbiorcy pod wskazanym adresem. Przesyłkę można też "przekierować" na inny adres dostawy (np. do naszego Punktu nadawania / odbioru przesyłek DHL) co stanowi bardzo wygodne i funkcjonalne rozwiązanie.
Głównym zadaniem Kurierów DHL jest przede wszystkim terminowa dostawa przesyłek DHL do odbiorcy. Odbieranie telefonów nie jest w zakresie głównych obowiązków kurierów DHL, jest to również karalne podczas jazdy samochodem - głównym miejscu pracy danego Kuriera DHL.
Zatem bardzo prosimy o nie zadawanie pytań o numer telefoniczny do Kuriera DHL, gdyż nasz punkt nadawania przesyłek DHL - WADi Bielsko-Biała nie posiada takiej bazy telefonicznej.

W Punkcie nadawania przesyłek DHL - WADi Bielsko-Biała, możesz u nas nadawać: przesyłki Koperty do 1 kg oraz paczki do 50 kg.
Zarówno koperty jak i paczki, możesz u nas nadawać i odbierać po terenie Polski i na zagranicę.

Przesyłki DHL krajowe (po Polsce) w WADi Bielsko-Biała, realizowane są w dni robocze do 24 godzin, często znacznie szybciej.
Przesyłki DHL międzynarodowe w WADi Bielsko-Biała, w zależności od kraju, kontynentu, wagi... już od 13 godzin! do kilku dni.

Wszystkie przesyłki DHL są ubezpieczone, a jeśli przesyłasz wyjątkowo cenną rzecz, możesz ją dodatkowo ubezpieczyć do nawet: 50.000 PLN.

Koperty DHL Bielsko-Biała, nie mogą być cięższe niż 1 kg.
Paczki DHL, które chcesz nadać w WADi Bielsko-Biała, powinny mieć maksymalny rozmiar: 60 cm x 60 cm x 140 cm oraz wagę do 31 kg.
Wszelkie inne paczki przekraczające te wymiary i wagę, mają dodatkowe opłaty.

W WADi Bielsko-Biała istnieje też możliwość dostawy przesyłek DHL do konkretnej godziny: 9:00, 12:00 lub w Sobotę, jednak jest to możliwe tylko w wyznaczonych miastach.
Nowością jest odbiór przesyłki w godzinach: 18:00 - 22:00 wygodnie po pracy jednak, za dodatkową dopłatą.
 
Zapraszamy do nadawania przesyłek i paczek w Punkcie nadawania przesyłek DHL - WADi Bielsko-Biała.

DHL.wadi.pl DOSTAWA NEXT DAYDHL.wadi.pl DOSTAWA DO 9:00DHL.wadi.pl DOSTAWA DO 12:00DHL.wadi.pl SOBOTADHL.wadi.pl NIESTANDARDDHL.wadi.pl GÓRADHL.wadi.pl OSTROŻNIE


statystyka WADi ©